2008

Tegutsemise algusest alates oleme seadnud omale eesmärgiks saada lähipiirkonna sportvibu treenimise keskuseks. See on siiani väga hästi õnnestunud ja meie liikmeteks on järgmiste omavalitsuste elanikke: Saue linn, Saue vald, Saku vald, Kohila vald, Kiili vald ja Kose vald. Ootame peagi meiega liituma ka Keila valla ja linna elanikke. Samuti on liikmeid Tallinnast.

Liikmeid oli 2008. aastal 9 täiskasvanut ja 23 noort. Klubi juhatuse liige Zigmontas Strepaitis osales Eesti Vibuliidu juhatuses. Osaleme aktiivselt üleeestilise vibulaskmise korraldamise ja propageerimise tegevuses.

Nii lasi Pearu Jakob Ojamäe 6.03.2008 Vana-Võidus Eesti Sisemeistrivõistlustel uueks noorte siserekordiks 18 m distantsil olümpiavibu klassis 293 punkti 300’st, tulles sellega ka Eesti sisemeistriks. Eesmärgiks tulemuste osas on jätkuvalt võita medaleid Eesti sisestelt võistlustelt ning sellest aastast alates püüame osa võtta ka välisvõistlustelt.

Talvisel perioodil kasutati Saue Gümnaasiumi maneež, kus on üles seatud statsionaarsed vibumatid. Igal hooajal on vaja vahetada mattide materjal, see on ka meie üks suuremaid kuluallikaid. 2008 aasta suvine treeningperiood oli meie klubi edukamaid. Noorte suvistel Eesti MV saime ühe kuld- ja kaks pronksmedalit. Täiskasvanute suvistel Eesti MV saavutasime meeskondliku pronksmedali.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/v3825/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/v3825/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373