Tagasivaatena 2017. aastale – alljärgnevalt meie parimad laskurid. 

Sportvibu

Hendrik Õun – 2017 aastal võitis meistritiitleid kadetid noormeeste ja ka meeste seas. Suurim õnnestumine noorteolümpiale kvalifitseerunine välihooaja viimasel jõuproovil Rosario noorte MM’il. Samuti segavõistkonna 6. koht ning uue kadettide noorterekordi püstitus (665 silma) samal võistlusel.

Kevin Markus Aedla – sportvibus pikalt kõige tugevamas võimalikus seltskonnas olnud noor, kes leiab ka omad võimalused üles. IFAA poolel päris korralikke esitusi teinud. Rumeenia sise-MM kuld.

Annika Sõelsepp – kadetid neiud sportvibu vanuseklass on väga tugev. Samas on järjekindel harjutamine parandanud Annika oskusi edasi, tulevad uued isiklikud rekordid ning avanevad ka temale omad võimalused.

Karmel Uuselu – noorte vanuseklassis saavutas 2017 aastal tiitlikatel ka esikolmikukohti. Karikavõistluste 2. koht! Usin harjutaja.

Merilyn Ann Lippur – 2017 oli katsumusrohke. Noorteklassi üleminek oli pingeline, kõik ei tulnud enam nii lihtsalt. Treeningutel näitab kõrgetasemelist noorteklassi laskmist, võistlustel ei olnud alati samas taktis. Tugev konkurent JAK’ist Agnes Patsman oli katsumuseks ees. Aga konkurents teeb tugevamaks ning 2018 sisemeistrivõistluste kuld näitab, et oleme endiselt õigel teel.

Anne Sein – pikalt tüdrukute tidettide vanuseklassis silma paistnud Anne saavutas 2017 mitmeid esikolmiku kohti tiitlikatel. Samuti osales edukalt mitmel IFAA välisvõistlusel.

Annabel Lattik on tidetid tüdrukud vanuseklassis tugevalt kanda kinnitanud, tase on vaikselt, aga kindlalt paranenud. Kirjas ka üks tiitlivõit eelmisest aastast. 2018 annab veel uusi võimalusi.

Joonas Kirnmann – üks värskemaid pildiletrügijaid. Kui leiab indu veelgi rohkem trenni teha, siis medalid ei hüüa tulles! 2017 aasta jooksul pidevalt ülespoole rühkinud ja nüüd noorteklassis Eesti esikolmikus, viimati tiitlikatelt hõbemedal.

Jaanus Gross – 12 aastat harjutamist ja treenimist on andnud aastaid häid kohti nii siseriiklikel, kui väljaspoolgi. Nüüd platsilaskmisest vaikselt taandumas, et noortele ruumi teha ning treenerina paremini abiks olla. Uued väljakutsed vibulaskejooksus ja selle ala propageerimisel.

Kalle Kirnmann – palju aastaid on möödas noorteklassi aegadest. Uuesti vibu kätte võtnuna tuleb päris korralikke tulemusi. Meelekindlust ja järjepidevust soovides!

Mike Gross – peale sõjaväes käiku sai korra võistlustel välja tuldud ning 20y tulemus oli päris korralik. Kui trenni uuesti alustada, leiaks meesteklassis uuesti väljakutseid.

Plokkvibu

Hannes Erik Kail – kolmas hooaeg on alanud kohe kullaga. Eelmistel aastatel vaikselt oma teed käinud Hannes Erik noppis pidevalt esikolmikukohti. Nüüd noorteklassi viimasel aastal soovime jätkuvat indu treenimisel, harjutamisel ning võistlustel.

Hugo Arvisto – Tore ja rõõmus tidett poiste plokkide poolel tekkinud. Harjutamine teeb osavaks. Oleme alles tee alguses.

Vaistuvibu

Martti Siitsman – meie vaistuvibu laskmise eestvedajaks kujunenud. Tulevad esikolmikukohad ja mõned võidudki. Kogume tarkust ja oskusi, järjekindlus viib sihile.

Pikkvibu

Richard Rannamets – paar viimast aastat hoidnud kõige kindlamalt poistest pikka vibu. Lähedalt laskmine on selge. Tiitlivõite päris mitu. Nüüd treenima ka pikemaid vahemaid!

Stella Maria Raudam – meie pikavibu traditsioonid jätkaja tüdrukute poolel.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/v3825/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/v3825/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107