Aastapäevad tagasi oli Sagittariusel esmakordne võimalus võõrustada sisemeistrivõistlustel teisi klubisid Tallinnas. Sel aastal kutsusime kõiki vibulaskjaid Sauele. 1-2. veebruaril selgitati kõikides vibuklassides nii noorte kui täiskasvanute sisemeistrid. Eelringide põhjal võis eeldada, et tulijaid saab palju olema ning pidime leidma lahenduse, kuidas mahutada kõik laskjad tulejoonele. Noorte võistluspäeval paigutasimegi kõige nooremad alla maneeži, kus toimuvad meie klubi igapäevased treeningud. Kõik ülejäänud laskjad saime võistlusele paigutada Saue Gümnaasiumi võimlas. Eelvõistlustel osales ligi 250 osalejat ning vaid iga vanuseklassi 8 parimat pääsesid lõppvõistlusele.

Laupäeva lõunaks, 01.02, selgusid sisemeistrid noorte sportvibu vanuseklassides. Sagittariuse esindajad olid siin parimad. Kõige nooremate arvestuses, saavutasime esikohad nii poiste kui tüdrukute poolel. Võitjateks tulid sellel aastal Anette Arulepp ja Robin Reidma, poiste poolel lisandus meile pronksmedal – Kert Turvas. Poiste arvestuses on klubil ülitihe konkurents, vaid 20 punkti sees oli esiviisikus neli meie klubi esindajat, 4. ja 5. koht vendadele Pajudele. 12-13 aastaste noorte poiste arvestuses saavutasime kaksikvõidu – sisemeistriks tuli Hendrik Õun, hõbemedal Jan-Erik Alliksaar’ele. Hendriku ja Jan-Eriku vahe oli ainult 3 punkti. Neidude poolel Liisi Tammar’ile 4 koht. 14-17 aastaste arvestuses tuli noormeeste poolel sisemeistriks Mike Gross, kes väga tasavägises võistluses võitis teist kohta vaid 1 punktiga. 5. koht Kristopher Kastehein. Neidude arvestuses oli meie parim Sandra Lepik 5. kohaga. Juuniorid mehed arvestuses järjekordne meistritiitel Pearu Jakob Ojamäe’le. Edu 2 koha ees oli vaid 1 punkt.

Laupäeva õhtune laskmisvoor lisas meie klubile veel kolm medalit – vaistuvibu noorte poiste vanuseklassis Kevin Marcus Aedla’le 3 koht., 4 koht Hendrik Hergauk. Noorte neidude vanuseklassis vaistuvibus võitis sisemeistri tiitli Theodora Touart. Pikkvibus üle 14 aastaste noormeeste vanuseklassis 2. koht Ken Kaevats’ile.

Tartu rahu aastapäeval, 02.02, selgitati täiskasvanute sisemeistrid. Kohe ennelõunases voorus sportvibu meeste arvestuses suutis sisemeistriks ennast lasta Jaanus Gross. Tugeva lõpu teinud Pearu Jakob Ojamäe’le pronksmedal. 5. koht – Margus Teng. Seega esiotsas enamjaolt Sagittariuse klubi mehed. Samaaegselt lasid ka pikkvibud ning naiste poolelt kinnitas oma paremust teistkordne eesti sisemeister Kristiina Kaarna Sagittariusest, Imbi Malmsteini osaks jäi 6. koht. Meeste pikkvibude arvestuses meile pronksmedal Olev Kriis, 5. koht Peeter Adler, 7. koht Tarmo Olgo. Vasituvibudel nii hästi ei läinud, meeste klassis Anti Roots 5. koht, sama lõpppositsioon ka Anu Uusmaa‘l.

Tulemused on Eesti Vibuliidu kodulehel: http://www.vibuliit.ee/uus/?p=3166 ja http://www.vibuliit.ee/uus/?p=3175 Siit saab avada fotogalerii teise päeva kohta.

Protokolle hinnates võisime nentida, et Sagittarius on saanud üheks suurimaks vibuklubiks Eestis. Meie grupid harjutavad Sauel, Tallinnas ja Jüris. Haaratud on kõik vibuklassid ning pea kõik vanuseklassid. Püüame veel juurde saada mõned plokkvibu noored. Aktiivsete laskjate arv ületab 60.

Võistluse korraldamise poolel tuleb tänada väga suurt meeskonda, kes suutsid lühikese aja jooksul teha meeletu töö.

Abi saime järgmistelt toetajatelt ning koostööpartneritelt – võistluspaiga ja rahalise toetusega Saue Linnavalitsus, rahalise toetusega – AS SAMI, lillede, transpordi ja logistikaga F-Transport ja perekond Tammar, toitlustas Loft, fotomaterjali jäädvustas Arno Mikkor . Lisaks suurimad tänud vabatahtlikele, kes õla julgelt alla panid!

Tänud klubi meeskonna poolt!


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/v3825/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/v3825/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373