Tag Archives: Indoor

Aksel Randmeri 1. mälestusvõistlus

Aksel Randmeri 1. mälestusvõistlus 2011.a.

Võistlusjuhend

 Koht, aeg, kava: võistlused toimuvad Pärnu Spordihallis, Riia mnt 129, 23. oktoobril 10.00. Hall on soojenduseks avatud 9.30 – 9.55, samaaegselt toimub tehniline kontroll. 

Vibuklassid ja osavõtjad: sport- ja plokkvibud naised, mehed, juuniorid, kadetid 2× 50 m (80 cm märkleht punktialad 10- 5) 72 noolt + SET

Registreerimine: kuni 19.10. 2011 kella 24.00 meiliaadressile sl@lv.parnu.ee

 Autasustamine: iga vanuseklassi kolme esimest autasustatakse diplomi ja medaliga.

 Osavõtutasu:  täiskasvanud: 12 €, õpilased 10 €, sisaldab ka suppi. 

Korraldamine: võistlused korraldab Pärnu Vibuklubi Meelis (5274096)
Võistluste peakohtunik: Leili Kukk
Sekretär: Aivar Kütt

2011 Klubide Karika 1 etapp – flint Sakus

2011. a Klubide Karika sari avatakse 22. jaanuaril FLINT’i laskeharjutusega.
Laskjatele juba tuttavas Saku Gümnaasiumi spordihoones toimuvad:

Koht: 22.01.2011 Saku Gümnaasiumi spordihoone

Aeg: laupäev 23. jaanuar 2011, start kell 12:00, registreerimine, loosimine ja soojenduslaskmine 1 tund enne starti.

Formaat: FLINT –  reeglitest täpsemalt siin:
Lisatingimused ja sätted:
* kõik nooled peavad olema märgistatud 1. – 4.
* lasteklassi võitlejad ei lase 30 ja 25 jardi. 30-25-20-15 jardi jalutaja asemel lasevad lapsed kõik neli noolt 15  jardilt.

Stardimaks: 10.-EUR täiskasvanud, 6.- EUR- juuniorid ja lapsed

Toitlustus: kohapeal müüakse kohvi ja võileibu, pirukaid, karastusjooke.
Eritingimus: VAHETUSJALATSID

EELREGISTREERIMINE:
Eelregistreerunuks loetakse võistleja, kes on saatnud oma andmed meilile (nimi, võistlusklass, klubi) e-mailile info@kuldnool.ee ja tasunud stardimaksu Kajamaa Spordiklubi MTÜ a/a 221023283803. Registreerimise viimane tähtaeg on kolmapäeval 20. jaanuaril kell 23:00.

NB! Hilisemad registreerujad võistlevad väljaspool üldarvestust ning ja nende punktid ei lähe KK 2011 inidividuaalsesse ja klubilisse arvestusse.

Info: info@kuldnool.ee,  GSM 5087 0709

2011. a. Eesti korrespondentsvõistlused vibuspordis juhend

Eesti sisemeistrivõistlustest võivad osa võtta kõik Eesti Vibuliidu liikmesklubide sportlased.
Eesti täiskasvanute sisemeistrivõistlustele pääsemise aluseks on 3-etapilise korrespondentsvõistluse tulemused. 2011.a. Eesti sisemeistrivõistlustest saavad osa võtta sportlased, kes on osa võtnud vähemalt 2-st korrespon-dentsvõistluste etapist ja 2 arvesse mineva (parima) etapi kogusummas on paremate hulgas. Eesti noorte sisemeistrivõistlustest osavõtu kriteeriumiks on vähemalt 2-st etapist osavõtt ja pääsemine 2 parima etapi tulemuste summas paremate hulka.

KOHT, AEG, KAVA:
Võistlused toimuvad Eesti Vibuliidu liikmete treening- või võistluspaikades.
I etapp 17.-24.  jaanuar 2011.a.
II etapp 31.jaanuar-07. veebruar 2011.a.
III etapp 21.veebruar-28.veebruar 2011.a.

OSAVÕTJAD:
Sportvibu
naised ja mehed 2× 18 m (2× 30 noolt) Ø 40 cm vertikaalne kolmikleht
nais- ja meesjuuniorid (s.1991-93 a.) 2× 18 m (2× 30 noolt) Ø 40 cm vertikaalne kolmikleht
kadetid (s.1994-96 a.) 2× 18 m (2× 30 noolt) Ø 80 cm 10-6 ringid
noored (s. 1997-98 a.) 2× 15 m (2× 30 noolt) Ø 80 cm täisleht
tidetid (s. 1999a. a nooremad) 2× 15 m (2× 30 noolt) Ø 122 cm täisleht

Vaistuvibu 
naised ja mehed 2× 18 m (2× 30 noolt) Ø 40 cm täisleht
nais- ja meesjuuniorid (s.1991-93 a.) 2× 18 m (2× 30 noolt) Ø 40 cm täisleht
kadetid (s.1994-96 a.) 2× 18 m (2× 30 noolt) Ø 80 cm 10-6 ringid
noored (s. 1997-98 a.) 2× 15 m (2× 30 noolt) Ø 80 cm täisleht
tidetid (s. 1999a. a nooremad) 2× 15 m (2× 30 noolt) Ø 122 cm täisleht

Pikkvibu   
nnaised ja mehed 2× 18 m (2× 30 noolt) Ø 40 cm täisleht
nais- ja meesjuuniorid (s.1991-93 a.) 2× 18 m (2× 30 noolt) Ø 40 cm täisleht
kadetid (s.1994-96 a.) 2× 18 m (2× 30 noolt) Ø 80 cm 10-6 ringid
noored (s. 1997-98 a.) 2× 15 m (2× 30 noolt) Ø 80 cm täisleht
tidetid (s. 1999a. a nooremad) 2× 15 m (2× 30 noolt) Ø 122 cm täisleht

Plokkvibu 
naised ja mehed 2× 18 m (2× 30 noolt) vertikaalsesse kolmiklehte NB! Kümneks loetakse vaid sisekümme ehk X!
nais- ja meesjuuniorid (s.1991-93 a.) 2× 18 m (2× 30 noolt) vertikaalsesse kolmiklehte  NB! Kümneks loetakse vaid sisekümme ehk X!
kadetid (s.1994-96 a.) 2× 18 m (2× 30 noolt) vertikaalsesse kolmiklehte NB! Kümneks loetakse kogu kümme koos sisekümnega!
noored (s. 1997-98 a.) 2× 18 m (2× 30 noolt) Ø 80 cm 10-6 ringid
tidetid (s. 1999a. a nooremad) 2× 15 m (2× 30 noolt) Ø 122 cm täisleht

KORRALDAMINE:
Võistlused korraldab EVL koostöös klubide vibuspordiaktiiviga.
Võistluste tulemused tuleb saata manuses lisatud tabeliga e-maili aadressile zigmontas.strepaitis@baltecomoobel.ee vastavalt:

I etapp hiljemalt  26.  jaanuar 2011.a. kuni kell 24:00
II etapp hiljemalt  09. veebruar 2011.a. kuni kell 24:00
III etapp hiljemalt  02. märts 2011.a. kuni kell 24:00

Koondtulemused saadetakse klubidele ja vibuspordiaktiivile igale etapile järgneva nädala kolmapäeval e-maili teel. Koondtabel avaldatakse Eesti Vibuliidu kodulehel www.vibuliit.ee.

2010 a. Eesti vibulaskmise sisekarikavõistluste finaali juhend

Korraldajate palvel on pühapäevases (12.12.2010.) võistluskavas tehtud järgmine muudatus: 
Pikkvibu alustab treeninglaskmisega  14.00-14.45 Võistluse algus kell 15.00.
 
Eesti sisekarikavõistlustele pääsemise aluseks on 2-etapilise korrespondentsvõistluse – Eesti sisekarikavõistluste eelringide – tulemused. Lõppvõistlusele, Eesti sisekarikavõistluste finaali, pääsevad 2 eelringi tulemuste summas:
plokk-, vaistu- ning pikkvibu kõik vanuseklassid  6 parimat
sportvibu juuniorid, kadetid, noored ja tidetid 8 parimat
sportvibu täiskasvanud 16 parimat
Juuniorite ja kadetide finaali kolm tugevamat pääsevad täiskasvanute finaali.

KOHT, AEG, KAVA:
Võistlused toimuvad Vana-Võidu spordihoones 11. ja 12. detsembril 2010.a
11.detsembril
võistlevad tidetid ja noored hommikupoolikul, treeninglaskmine 10.00-10.45, võistluse algus kell 11.00
ning kadetid ja juuniorid pealelõunal, treeninglaskmine 14.00-14.45, võistluse algus kell 15.00.

12.detsembril
võistlevad naised ja mehed sportvibu ja pikkvibu klassis hommikupoolikul, treeninglaskmine 10.00-10.45, võistluse algus kell 11.00
ning naised ja mehed plokkvibu ja vaistuvibu klassis pealelõunal, treeninglaskmine 14.00-14.45, võistluse algus kell 15.00.

OSAVÕTJAD – VÕISTLUSKLASSID:

Sportvibu
naised ja mehed 2× 18 m (2×30 noolt) Ø 40 cm vertikaalne kolmikleht
nais-ja meesjuuniorid(s.1990-92 a.) 2×18 m (2× 30 noolt) Ø 40 cm vertikaalne kolmikleht
kadetid (s.1993-95 a.) 2× 18 m (2× 30 noolt) Ø 80 cm 10-6 ringid
noored (s. 1996-97 a.) 2× 15 m (2× 30 noolt) Ø 80 cm täisleht
tidetid (s. 1998a. a nooremad) 2× 15 m (2× 30 noolt) Ø 122 cm täisleht

Vaistuvibu 
naised ja mehed 2× 18 m (2× 30 noolt) Ø 40 cm täisleht
nais-ja meesjuuniorid(s.1990-92 a.) 2×18 m (2×30 noolt) Ø 40 cm täisleht
kadetid (s.1993-95 a.) 2×18 m (2× 30 noolt) Ø 80 cm täisleht
noored (s.1996-97 a.) 2×15 m (2× 30 noolt) Ø 80 cm täisleht
tidetid (s.1998a. a nooremad) 2× 15 m (2× 30 noolt) Ø 122 cm täisleht

Pikkvibu   
naised ja mehed 2× 18 m (2× 30 noolt) Ø 40 cm täisleht
nais-ja meesjuuniorid (s.1990-92 a.) 2× 18 m (2× 30 noolt) Ø 40 cm täisleht
kadetid (s.1993-95 a.) 2× 18 m (2× 30 noolt) Ø 80 cm täisleht
noored (s.1996-97 a.) 2× 15 m (2× 30 noolt) Ø 80 cm täisleht
tidetid (s.1998a. a nooremad) 2× 15 m (2× 30 noolt) Ø 122 cm täisleht

Plokkvibu 
naised ja mehed 2×18 m (2× 30 noolt) vertikaalsesse kolmiklehte (40 cm märklehe 3 südamikku 6-ni) NB! Kümneks loetakse vaid sisekümme ehk X!
nais-ja meesjuuniorid(s.1990-92 a.) 2× 18 m (2× 30 noolt) vertikaalsesse kolmiklehte (40 cm märklehe 3 südamikku 6-ni) NB! Kümneks loetakse vaid sisekümme ehk X!
kadetid (s.1993-95 a.) 2× 18 m (2×30 noolt) vertikaalsesse kolmiklehte (40 cm märklehe 3 südamikku 6-ni) NB! Kümneks loetakse kogu kümme koos sisekümnega!
noored (s.1996-97 a.) 2× 18 m (2× 30 noolt) Ø 80 cm täisleht
tidetid (s.1998a. a nooremad) 2× 15 m (2× 30 noolt) Ø 122 cm täisleht

REGISTREERIMINE:

Automaatselt vastavalt eelringide edetabelile.
Juhul, kui keegi kvalifitseerunud sportlastest haigestub, ei saa või ei soovi võistlustel osaleda, palume sellest teatada võistluste korraldajatele hiljemalt neljapäeval 09.detsembril kella 20.00-ks.

KORRALDAMINE:

Võistlused korraldab Eesti Vibuliit koostöös Vana-Võidu vibuklubi/Viljandi SK vibuspordi aktiiviga.
Võistluste peakohtunik: 11.detsembril Mart Muhel, 12.detsembril (lahtine).

AUTASUSTAMINE:
Igas võistlusklassis autasustatakse 3 esimest karikate ja diplomitega.
OSAVÕTUMAKS:
Täiskasvanud  150 EEK, nooremad 75 EEK.
ÜLDISELT:
Kõik juhendis määratlemata küsimused lahendab võistluste kohtunikekogu koos võistluste korraldajatega. Võistlejate tervisliku seisundi eest vastutavad nende klubid.
KORRALDAJAD: Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SK
KONTAKT: Zigmontas Strepaitis   zigmontas.strepaitis@baltecomoobel.ee  
tel.+372 55 32143
 
Eesti Vibuliidu juhatus

Jõulud Marokos

Marrakechist tuli võistluskutse FITA indoorile. Tore alternatiiv traditsioonilisele hapukapsale ja vennaihule.
FITA on võtnud usinasti käsile vibulaskmise arendamise Vahemere lõunakaldal. Maroko ainumas vibutreener Meriam võtnud vedada oma klubi, kohaliku vibuorganisatsiooni FRMTA ja Maroko Noorsoo- ja Spordiminsiteeriumiga esimest rahvusvahelist võistlust. Oodatud on muidugi eelkõige aafrika ja vahemeremaade laskjad, aga küsimusele andsid vastuseks, et ka põhjamaalased on oodatud.

Võistluse aeg: 23.-26.12.2010
Võistlusklassid: plokk- ja sportvibud.
Registreerimise lõpptähtaeg 31.12.2010Täpsemalt manuses “Archery without borders”

Jaanus Baltic Indoor Championships 2010-l teine

Nädalavahetusel Lätis Kekavas toimunud Baltic Indoor Championships 2010-lt saabus Jaanus Gross teise kohaga. 111 osavõtjast oli kohal 8 eestlast, kohaletulnuid ootas Kekavas ees 2× 18 m laskmine ja olümpiaringid.

Kokkuvõttes Inge Sirkel-Suvistele naiste pikkvibus esimene, Jaanusele meeste sportvibus teine koht,   Reena Pärnat  naiste sportvibu klassis samuti teine. Naiste sportvibu 1/4 finaali pääsesid veel Siret Luik  ja Anneli Preimann, meeste sportvibu 1/16 finaali Andrei Gerassimov, 1/8 Pearu Jakob Ojamäe ja 1/4  Taavi Ennemuist.

Kokkuvõtvad tulemused siin.

The International Archery Indoor Championship 2010

Sõbrad Lätist on saatnud alljärgneva kutse:

The International Archery Indoor Championship 2010
KEKAVA (Latvia)
23-24 January 2010

TO ALL ARCHERS LIVING IN THE BALTIC SEA AREA
Dear Archers, The Organising Committee welcomes You to THE BALTIC INTERNATIONAL ARCHERY INDOOR CHAMPIONSHIP 2010, which will be held in Kekava, Latvia (GPS 56°82’14.5, 24°21’56.9), from 23 to 24 January.
This event will be organized following the FITA and IFAA rules, in both divisions: recurve adult, junior and cadet, compound and LB adult.
You will find the Kekava hospitality and we hope You and Your team will enjoy Your stay in Kekava (www.hotelkekava.lv).
Please find enclosed the necessary documents concerning the registration, organization and participation in this event. We kindly ask You to return them within the stated deadlines:
 
o Preliminary Entries  8th  January 2010
o Final Entries   15th  January 2010

I hope to see You in Kekava

Sincerely Yours,
Eduards Lapsins
Vicepresident of the Latvian Archery Federation

PRELIMINARY PROGRAM
Friday 22rd  January  Arrival of teams
Saturday 23th  January  Arrival of teams
› Field Inspection by the Commission of Judges
› Practice and equipment inspection from 10.00 to 11.00
› Team captains meeting from 10.30 to 10.45
 Opening ceremony from 11.05 to 11.20
› 2x18m Recurve and Compound adult 11.30 to 14.00
› Olympic Round 15.00 to 17.00
› Award ceremony 17.30
NOTE: If the participants in Recurve and Compound division are more than 73, we will change the start time and it might be possible that we change Compound division shooting day. The changes if needed will be made after we recieve the preliminary forms.
Sunday 24th January  Practice and equipment inspection from 9.00 to 10.00
› Team captains meeting from 9.30 to 9.45
› 2x18m Recurve juniors (1990-1992) and cadets (1993 and later), 2X20y LB adult from 10.10 to 13.30
› Olympic Round 14.30 to 16.30
› Award ceremony and Closing ceremony 17.00
› Departure of teams.

Entry fee: adult, junior – 5.00 LVL, cadet, cub – 2.00 LVL