Tag Archives: Eesti

50. Eesti meistrivõistlused vibulaskmises

Võistluskutse

Koht ja aeg: võistlus toimub 13.-14. augustil 2011 Türi linna staadionil (aadress Tolli tn 51 , Türi linn, Järvamaa). Võistluste täpsem ajakava selgub peale registreerimise lõppu.

Võistlusformaat: kvalifikatsioon + väljalangemisring + võistkonnavõistlus + segavõistkonnavõistlus.

Osalejad: sportvibu ja plokkvibu,  täiskasvanud ja veteranid.

Kvalifikatsioon: (kõik distantsid 6 seeriat, 6 noolega)
› Sportvibu täiskasvanud:  FITA-1 (90/70 m, 70/60 m, 50 m, 30 m)
› Sportvibu veteranid:  veteranide FITA-1 (70/60 m, 60/50 m, 50/40 m, 30 m)
› Plokkvibu täiskasvanud: 50 meetri harjutus (50+50 m)
› Plokkvibu veteranid: 50 meetri harjutus (50+50 m) Continue reading 50. Eesti meistrivõistlused vibulaskmises

Eesti 2011. a. noorte meistrivõistluste juhend

Võistluskutse

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED  2011.a.
JUHEND

Eesti noorte Meistrivõistlustel võivad osaleda Eesti Vibuliidu liikmesklubide sportlased olümpia- ja plokkvibude klassis.

KOHT, AEG, KAVA:
Võistlused toimuvad Pärnus, Tammiste vibustaadionil, 16, juulil 2011.a. kell 11.00. Väljak on soojenduseks avatud 10.00 – 10.45, samaaegselt toimub tehniline kontroll.

DISTANTSID:
Sportvibu
Juuniorid noormehed:  Fita –1
Juuniorid neiud ja kadetid noormehed: noorte Fita
Kadetid neiud: 60 m + 50 m + 40 m + 30 m
 Juuniorid ja kadetid lasevad lühikestel distantsidel Ø 80 cm märklehe punktialasid 10 – 6.
Noored: 2× 30 m Ø 122 cm märkleht
Tidetid: 2× 20 m  Ø 122 cm märkleht

Plokkvibud
Juuniorid ja kadetid 50 m, Ø 80 cm märklehe punktialad 10 – 6.
 Noored 2× 30 m Ø 122 cm märkleht
 Tidetid 2× 20 m  Ø 122 cm märkleht       

REGISTREERIMINE:
Noorte meistrivõistlustele tuleb registreerida kirjalikult (sünniaastatega) 13.07.2011 sl@lv.parnu.ee. Palun andke esmaspäeval Kristinile teada, kes on minejad, registreerime taas kõik korraga.

OSAVÕTUTASU:  5.- €

KORRALDAMINE:
Võistlused korraldab Pärnu Vibuklubi Meelis (kontakttel. 5274096) koos Eesti Vibuliiduga. Võistlused toimuvad Eesti VL määrustiku järgi, vajadusel kasutatakse Fita määrustikku. Tekkivad küsimused lahendab kohtunikekogu. Võistluste peakohtunik on Leili Kukk, sekretär on Gristy Lehtna.

AUTASUSTAMINE:
Iga vanuseklassi kolme esimest autasustatakse diplomiga ja medaliga.