Suvised laskmispaigad vajavad palju hoolt ja energiat. Samas on see aeg, kus suurem osa noori puhkab. Klubi sissetulekud on minimaalsed. Jõgisoo vibuplatsi hooldamine on olnud väga keeruline. Õnneks tulevad sellel aastal appi meie endised klubikaaslased NS Archery’st. Tallinna suvise laskmispaiga pidamise ja hooldamisega on olnud ka päris palju probleeme, sellel aastal on plaanis teha treeningud Kanaveres.

Kanaveres on treeningud maist septembrini kolmapäeviti alates kella 18-st , pühapäeviti alates kella 13-st. Kuni jaanipäevani jätkuvad treeningud Tallinna Teeninduskoolis teisipäeviti ja neljapäeviti algusega kella 17-st.

Suvelaagrid

Käesoleval aastal on plaan teha kaks lühikest suvelaagrit. Esialgne laagripidamise paik Kanavere.

I laager 3-5 juuli

Suunitlus noorte meistrivõistluste jaoks treenimine, klubi erinevate treeningrühmade noorte kokkuviimine, ühisüritused. Täpsema kava anname välja juunikuus. Orienteeruv hind 45 € laager või 20 € 1 päev.

II laager 10-12 juuli

Suunitlus anda ettekujutus vibulaskejooksust, võistlusreeglitest. Plaan teha jooksuharjutusi, kiirlaskmist, vibulaskejooksuvõistlus noortele. Üks eesmärkidest on ka kohtunike koolitus, kes aitaksid 13-15.07 Vibulaskejooksu Euroopa karikaetapi läbiviimisel Keilas. Orienteeruv hind 45 € laager või 20 € 1 päev.