Eesti karikavõistlused 2017 peetud

27.-28. mail 2017 toimusid Järvakandi vibustaadionil Eesti karikavõistlused vibuspordis. Traditsiooniliselt võistlesid laupäeval laste- ja noorteklassid, pühapäev jäi täiskasvanuile.

Laupäeval osales karikavõistlusel 21 Sagittariuse noorlaskurit neljas vibustiilis. Esikolmikuga pöördusid koju sportvibu kadetid noormehed – Hendrik Õun (1. koht), Devon Touart (2. koht), Robin Reidma (3. koht). Jan Erik Alliksaar jäi samas klassis seitsmendaks, Kermo Ivanov üheksandaks. Sportvibu kadettide neidude seas oli Annika Sõelsepa koht seitsmes, Liisi Tammaril kümnes. Sportvibu noorte poiste hulgas lasi Luukas Ruus välja 11. koha, Jürgen Valgemäe 14. koha. Sportvibu noortest tüdrukutest tuli pronksile Karmel Uuselu, lükates ühepunktise vahega neljandaks Merilyn Ann Lippuri. Titettide vanuseklassis oli Joonas Kirnmanni kohaks kuues, Anne Sein võitis tüdrukutes esikoha, Annabel Lattik jäi kaheksandaks. Plokkvibu noorte poiste klassis saavutas Hannes Erik teise koha, plokkvibu tidettide poiste klassis lasi Hugo Arvisto end kolmandaks. Plokkibu tidettide tüdrukute klassis oli Tuuli Sepa kohaks viies. Vaistuvibu juunioride klassis võitis Elo Petron, teiseks jäi Johanna Vaida. Vaistuvibu kadettide kolmanda koha viis koju Anna-Lotta Eljari. PIkavibu tidettide poiste esikohaga lahkus Rihard Rannamets. Laupäevased tulemused leiab siit.

Pühapäevaselt täiskasvanute võistluselt lahkus sportvibu meeste klassis võidukana Jaanus Gross Martin Risti ees, kolmandale kohale tuli Hendrik Õun. Naistest saavutas hõbeda Tiina Vimm. Pühapäevane protokoll siin ja olümpiaringid