Tihe suvehari

Juuni lõpp ja juuli algus on sagittaarlastele olnud toimekas.

27.-28. juunil peeti Jõgisoo platsil maha olümpiaringide eesti meistrivõistlused täiskasvanutele, et ettevalmistavad tööd jäid sauekate kanda, siis suuremaid medalisaake sportvibude poolelt ei tulnud, kastanid tõi tulest välja vaistuvibulaskja Georgi Koobak esikohaga ja kolmandaks platseerus Robin Reidma. Võistluste protokoll siin ja Marise pildialbum.

 

Samal nädalavahetusel toimus Kullamaal 5. Vibufestival, kus lustisid need, kes Jõgisoole ei läinud. Vibufestivali tulemused siin ja pildialbum.

Pärast juunilõpuseid suurvõistlusi tegime Kanaveres laagri, et valmistada noored ette noorte meistrivõistlusteks 4.07. Laager oli meeleolukas nagu sedasorti laagrid ikka, tulemuseks noorte meistrivõistlustelt 19 Sagittariuse laskjaga saavutasime 9 medalilt – 3 kulda, 3 hõbedat ja 3 pronksi. Lisaks koosnes selleaastane noorte esikuuik ainult Sagittariuse poistest.

Võistluste tulemused leiab siit.

Saamaks kinnitust noorte meistrivõistluste headele tulemustele käisime läbi ka Pärnumaa lahtised meistrivõistlused. 11.07 oli enamusele osavõtjatele isiklike rekordite tegemise päev, tulemused siin. Järgneams on maastikulaskmise meistrivõistlused Kajamaal 17.-19.07, Järvakandi Känd 18.07  ja Eesti MV 1440 harjutuses 8.08.